Reklam

 

Sürdürülebilirlik için çözümler, teknolojiler ve gelişmeler...

 

Endüstrilerde tesis yöneticileri, endüstriyel sürdürülebilirlik için yatırım, bakım ve proses uzmanları ile bu uzmanların faaliyetlere yönelik ürün ve teknoloji sunan sektör kuruluşlarının etkileşimleri için, Konunun Türkiye’deki tek periyodik yayınını; MaintenanceNews - Endüstriyel Sürdürülebilirlik ve Bakım Teknolojileri Gazetesi’ni yayımlıyoruz.

Fuar yapımcılığı ve bilgi bankacılığı alanında deneyimli Akdeniz Tanıtım ile sektörel yayın ve basım alanında deneyimli Prosigma Tasarım işbirliğinde yayına hazırlanan MaintenanceNews sektörün güvenilir bir iletişim ve geliştirme platformu olma hedefi ile yola çıkıyor. Endüstriyel tesislerinin sürdürülebilirliği; ileri bakım teknolojilerinden, inovatif geliştirmelerden, verimli teknolojik dönüşümlerden yararlanmayı gerekli kılıyor.

Tesis varlıkları ve sürdürülebilirlik, üretim prosesleri, otomasyon, kontrol teknikleri, yapısal koruma ve bakım, tesis yönetim modelleri, validasyon, sertifikasyon ve risk yönetimi, teknolojik know-how... Tümü, MaintenanceNews Gazetesinin ana içeriğini oluşturmakta. MaintenanceNews tabloid boyutta, tamamı renkli kuşe kağıda basılı, iki aylık periyodlarla geniş bir sektörel alana ve uzmanlara yönelik olarak yayımlanacak ve özenle seçilmiş okuyucularına bedelsiz ulaştırılacak.

Basılı yayınının yanısıra MaintenanceNews , sürekli güncellenen web ve mobil uygulamaları, bilgi bankamızda bulunan onbinlerce profesyonele ulaşacak ‘soft copy’leri ile de sektörümüz için son derece etkin ve efektif bir medya sunmayı hedeflemiştir.

BASKI TİRAJI : 10.000 ADET

 Ayrıntılı PDF dosya için lütfen tıklayın: TR_Maintanancenews_medyakit

 tr1

tr2

ENGLISH VERSION

MaintenanceNews, the sectoral periodical magazine for Industrial Maintenance Technology has started it’s publishing period as” the first and only” professional periodical in Turkey in the field of industrial maintenance which will be prepared to inform the facility managers and maintenance engineers of the last developements and technological renovations about the industrial maintenance.

Maintenance technology and modern facility management techniques and systems are extremely important for the economic operability of the industrial,residential and service facilities. Production&operability processes, controlling technology, building protection and maintenance, facility management models,special equipment, certification and risk management systems are all indispensable fields of the sustainibility in facilities. Facility managers and the suppliers who present materials,products,solutions and services for the fields of “maintenance” and “sustainability in industrial facilities” will find all detailed information, the last developements of the maintenance sector in MaintenanceNews..

MaintenanceNews will be bimonthly prepared in tabloid sizes , all coloured and will be distributed “free of charge” to it’s subscribers . Aside the printed copies, the MaintenanceNews will also reach the concerned professionals via web and mobile applications, who are active in the market and included by our permenanty updated database.

PRINTED COPIES: 10.000

Please click on the link for PDF file: ING_Maintenancenews_medya_kit_2017

 eng1

eng2

 

 
3WTURK CMS v6.03WTURK CMS v6.0